2014 Grand National Open Teams - Sydney Metropolitan Final
No | Team Name | Team |
---|---|---|
1 | PANG | Rosa PANG, David BOGA, Fiona BALLARD, Lammie BARRETT |
2 | FILMER RAMSAY | Clare FILMER RAMSAY, Cassandra MITCHELL, Michael DRAPER, Margaret DRAPER |
3 | DEY | Mrinal DEY, Ziauddin KAZI, Ian NAPIER, Lucia MENDONCA |
4 | NOVAKOVIC | Bilijana NOVAKOVIC, Margaret PHIPPEN, Janet WILLIS, Lee WELDON |
5 | PRZEWOZNIAK | Wieslaw PRZEWOZNIAK, Sashi PAUL, Jacek SAMBORSKI, Dave MAHADEVAN |
6 | LABORDUS | Sue LABORDUS, Carmel CONWAY, Marguerita MCDONALD, Lynne GREGORY |
7 | SUNDSTROM | Chris SUNDSTROM, Peter FORDHAM, Richard DOUGLAS, Ross STUART |
8 | SYMONS | Anne SYMONS, Chris HANNAN, Elaine DIGNAN, Ian MACLAREN |
9 | QUITTNER | Liz QUITTNER, Ian PLUMMER, Judy ZHU, Yumin LI |
10 | EDWARDS | Bruce EDWARDS, Joyce EDWARDS, Jenny BARNES, Bob LYGO |
11 | WHIDDON | Catherine WHIDDON, David FARMER, Lyn SMITH, Jocelyn BERTRAM |
12 | SHAW | Judy SHAW, Michael YOUNG, Ross YATES, Lindsay KIRSCHBERG |
13 | STORR | Ken STORR, Phaik YAO, Anthony RUELLO, Betty PRIESTLEY |
14 | RIEDEL | Richard RIEDEL, Renate RIEDEL, Cheryl DEAN, Judith BJORKLUND |
15 | SPEISER | Ron SPEISER, Nicky STRASSER, Andrew PEAKE, George BILSKI |
16 | ESLER | Grant ESLER, Sharon ESLER, Antonius WOLF, Fay CASHEL |
17 | MUNDELL | Giselle MUNDELL, Avril ZETS, Robert SEBESFI, Peter JEFFERY |
18 | SCHAFER | Claire SCHAFER, Margaret DRISCOLL, Toni ALEXANDER, Austin DRISCOLL |
19 | O'CONNOR | Pat O'CONNOR, Kay O'CONNOR, Helen CHRISTIE, John MOTTRAM, Diane HUTCHINSON, Heather CUSWORTH |
20 | SHETH | Rushi SHETH, Alan BLUMBERG, Pamela POTTER, Lois CHAMBERS |
21 | ABEL | Julian ABEL, Rakesh KUMAR, George FINIKIOTIS, Kevin DAVIES |
22 | ALLEN | Gaye ALLEN, John BUCKLEY, Roger MCNEE, Glenda MCNEE |
23 | CLIFTON | John CLIFTON, Henk SLUYTER, Wayne ZHU, Peter BAMBOROUGH |
24 | KEFFORD | Margaret KEFFORD, Michael KEFFORD, Susan NELAN, Bruce NELAN |
25 | WILKINSON | Michael WILKINSON, Susan CROMPTON, Julian FOSTER, Michael PRESCOTT, Marlene WATTS, David WESTON |
26 | MANGOS | Theo MANGOS, Leigh FORAN, Jagdish GUPTA, Lalitha GUPTA |
27 | SMEE | David SMEE, Gary LANE, Steven BOCK, Les GREWCOCK, Peter WOOD, Leo GOOREVICH |
28 | ELDRIDGE | Vivien ELDRIDGE, Alan DAVIES, Rachael LOOMES, Maurice LOOMES |
29 | ANDERSON | Adele ANDERSON, Nu BEASLEY, Geoff STEIN, Henry CHU |
30 | PERKINS | Yvonne PERKINS, Lynn BAKER, Loraine NEVILLE, Jeanette WEAVER |
31 | LAZER | Warren LAZER, Pauline GUMBY, Mathew VADAS, Martin BLOOM |
32 | CHAN | Thai CHAN, Judith HILTON, Kathy GILBERT, Max GILBERT |
33 | LUIKER | Kyoko LUIKER, Janie RUSS, Neta PHILLIPS, Derek MALTZ |
34 | CHUNG | Arthur CHUNG, Joe VAN POPPEL, Herbert LACHS, Judi MITCHELL |
35 | MARSHALL | Annette MARSHALL, Shirley ARNOLD, Malcolm MARTIN, Peter LIPTHAY |
36 | OEI | Michael OEI, David MCMAHON, Gail MCKENZIE, Mary LYNCH |
37 | BODYCOTE | Terry BODYCOTE, Linda AUBUSSON, Paul WEAVER, Witold CHYLEWSKI |
38 | SCHAAP | Lorraine SCHAAP, Yolande SCHNEIDER, Nancy EVERINGHAM, Sue ALLEN |
39 | LAZAR | Sally LAZAR, Mary O'TOOLE, Tina STRICKLAND, Carolyn GREENWICH, Vanessa BROWN |
40 | CAMPBELL | Fran CAMPBELL, Sallie QUARLES, Maria REMEDIOS, Colleen BOSCI |
41 | ALLEN | Tony ALLEN, Kelela ALLEN, Alexander COOK, Robin HO |
42 | SCOTFORD | Rodney SCOTFORD, Sue SCOTFORD, Brett JOBSON, David BURTON |
43 | SMALL | Anne SMALL, Colin DEMPSTER, Peter SPENCER, Ron SMITH |