Tournaments>Calendar > Event Details

Entry Administration

NSWBA Open ITS

Organiser: Office Manager
Phone: 02 9264 8111
Email:
Club Website: www.nswba.com.au
Director:Matthew McManus (SI), Ronne Ng (SII)
Brochure:www.nswba.com.au/pdfs/20ITSOpen.pdf

Stage I Monday February 3, 2020 7:15 PM - Monday February 17, 2020


Monday February 3 19:15 Week 1
Monday February 10 19:15 Week 2
Monday February 17 19:15 Week 3
ยป Supplementary Regulations

Cost: $60 per player

Any issues with entries should be directed to the organiser 02 9264 8111

Substitutions in a multi-session event should comply with the club's substitution rules - complete the Online Substitution Form for NSWBA events.

Entries

1.  Pauline Gumby (24732), Warren Lazer (35238)
2.  Maurits Van Der Vlugt (620688), Andre Korenhof (904023)
3.  Robert Krochmalik (186181), Daniel Krochmalik (404144)
4.  Catherine Chaffey (853593), Colin Clifford (1063911)
5.  Liz Sylvester (950114), Helena Dawson (551465)
6.  Jane Dawson (293008), Peter Gill (22381)
7.  Elliott Kaplan (406783), Nigel Rosendorff (121541)
8.  John Scudder (55131), Alan Cooper (952842)
9.  Kim Morrison (44318), Mike Hughes (29327)
10.  Anthony Burke (8125), George Fleischer (70556)
11.  Fraser Rew (636134), Lakshmi Sunderasan (949736)
12.  Giselle Mundell (164844), Rena Kaplan (31968)
13.  David Fryda (136131), Michael Cartmell (75426)
14.  Edward Burrowes, Will Dowd
15.  Jane Beeby (920673), Michael Wilkinson (497746)
16.  Tony Nunn (330167), Paul Dalley (599069)
17.  Lynn Kalmin (289957), Lorna Ichilcik (769509)
18.  John Rogers (905976), Heath Henn (928135)
19.  Ben Chosid (497630), John De Ravin (226009)
20.  Mick McAuliffe (250058), Terence Palmer (241091)
21.  Lavy Libman (895202), Tomer Libman (893005)
22.  Julianne Rocks (52711), Liz Fanos (270938)
23.  Peter Buchen (7765), Terry Brown (7226)
24.  Nicky Strasser (71293), George Bilski (242683)
25.  Leigh Matheson, Richard McAuliffe (843911)
26.  David Wurth (67830), Nick Fahrer (273848)
27.  Nicoleta Giura (208922), Nick Hughes (71463)
28.  Yixiang Zhang (1040065), Wayne Zhu (636721)
29.  Julian Foster (518891), David Weston (65617)
30.  Richard Lock (573248), Peter Cox (293067)
31.  Kinga Moses (44431), Nazife Bashar (194263)
32.  Tina Zines (68497), Dennis Zines (68489)
33.  Peter Jeffery (68853), Yumin Li (932817)
34.  Donald Cartwright (825441), Tony Ong (46876)
35.  Pauline Potts (183131), Liam Milne (774596)
36.  Jerzy Szyszkowski (385638), Wieslaw Przewozniak (205567)
37.  Liz Adams (189502), Andrew Peake (291269)
38.  Naomi Waizer (420514), Warren Robinson (731201)
39.  Agnes Levine (561800), Paul Pilowsky (1081691)
40.  Helene Pitt (268410), Ruth Tobin (61409)
41.  Steven Bock (5355), Martin Bloom (5266)
42.  Robert Case (239951), Margaret Pussell (177601)
43.  Richard Douglas (156280), Bob Sebesfi (163260)
44.  Theo Mangos (375901), Leigh Foran (266221)
45.  Heather Cusworth (219533), Frances Lyons (401765)
46.  David Wiltshire (522805), Sophie Ashton (711470)

Stage II Monday March 2, 2020 7:15 PM - Monday March 16, 2020


Monday March 2 19:15 Week 1
Monday March 9 19:15 Week 2
Monday March 16 19:15 Week 3

Cost: $60 per person


Final Saturday March 21, 2020 10:00 AM - Sunday March 22, 2020